THE BEST SIDE OF کارشناس خودرو

The best Side of کارشناس خودرو

The best Side of کارشناس خودرو

Blog Article

هنگام خرید خودروی کارکرده، بسیار مهم است که بخش‌های مختلف خودرو بررسی شود. در صورتی که اطلاعات و مهارت کافی برای بررسی همه بخش‌های خودرو نداشته باشید، ممکن است سرتان کلاه برود.

کارنامه ارائه‌دهنده خدمات تخصصی خودرو مانند کارشناسی، خرید و فروش، سرویس دوره‌ای و خرید اقساطی است.

کارشناسی خودرو، پیش‌نیاز مهم و اساسی برای خرید و فروش خودرو دست دوم به حساب می‌آید. در این فرایند، کارشناسان حرفه‌ای و ماهر با استفاده از لوازم و تجهیزات خاص، بخش‌های مختلف و عملکرد خودرو را مورد بررسی قرار داده و عیوب آن را شناسایی می‌کنند و سپس نتایج را در یک گزارش شفاف و قابل‌فهم ارائه می‌دهند.

به همین خاطر، کارشناس فنی اسنادی همچون برگ سبز خودرو، بیمه نامه شخص ثالث، گارانتی، کارت ماشین، بیمه نامه بدنه، برگه خلافی، برگه معاینه فنی و برگه پرداخت عوارض و مالیات را به دقت بررسی کرده تا از اصالت ماشین و نیت خیر فروشنده مطمئن شود.

موتور، هوش برتر و اصلی‌ترین بخش یک خودرو است.به همین علت برای بررسی این قسمت نیز باید حساسیت‌های زیادی به خرج داد و از فیلترهای زیادی رد شد. شایان ذکر است که یک موتور آرام و بی‌صدا نیز باید از لحاظ فنی بررسی شود.مشکل روغن سوزی و دفرمه شدن رینگ نیاز به تعمیراساسی موتور داشته و هزینه‌های سرسام‌آوری را به دنبال دارد.

تأثیر ظاهر به‌عنوان یکی از فاکتورهای مهم در امر زیبایی خودروها

چند راهکار طلایی برای خرید بیمه بدنه به صورت اقساطی بدون کارمزد از بزرگترین کارگزاری آنلاین بیمه را در این مقاله مطالعه کنید.

راهنمای کامل شکایت از راننده مقصر در تصادفات و حوادث رانندگی

فرض کنید با هدف خرید خودرو به بازار خودرو می‌روید. در آنجا با دو خوردو مواجه می‌شود که یکی از آنها بدون رنگ است و دیگری رنگ شده است. در این صورت اگر متخصص نباشد و به کارشناسی خودرو نپردازد شاید شما انتخاب درستی برای خرید خودرو نداشته باشید.

بعد از آن پیشنهاد می‌کنیم به مقاله خرید خودرو دست دوم مراجعه کنید.

گزارش کارشناسی توسط کارشناسان خبره و ماهر تهیه می‌شود و توسط شرکت ضمانت می‌شود.

کارشناسی شاسی به علت حساسیت بالایی که دارد، کار هرکسی نیست. مؤکدا باید کارشناس مجرب به بررسی این قسمت بپردازد. اما شاسی ماشین کجاست؟ شاسی ماشین همان اسکلت بندی ماشین است که در مواقع سخت و تصادف از رسیدن آسیب جدی به ماشین جلوگیری می‌کند.

بیمه بدنه خودرو صفر را چگونه بخریم؟ پوشش‌های بیمه بدنه ماشین صفر

کارشناس کارشناس خودرو در این بخش، به هرگونه صدا یا لرزش غیرطبیعی توجه ویژه‌ای داشته و مشکلات فنی را برای خریدار اعلام می‌کند.‌‎در خودروهای پیشرفته توسط دستگاه دیاگ می‌توان تا حدودی به مشکلات فنی یک خودرو پی برد.

Report this page